Моя сім’я - моя родина

Моя сім’я - моя родина
6 Декабря 2012

Моя сім’я - моя родина

30 листопада 2012 р. учнівська родина 6-Б класу Київської гімназії № 154 презентувала у гімназії свій проект «Моя сім’я - моя родина».

В рамках проекту були виконано такі етапи:

1.Скласти розповідь про родину;

2.Намалювати малюнки на теми «Дерево мого родоводу» та «Я та мої рідні»

3.Традиції моєї родини

4.Розповісти про професії моїх батьків

5.Провести родинне свято «Роде наш красний,роде наш прекрасний»!

В родинному святі взяли участь діти та батьки. Батьки проявили себе у конкурсі «Чарівна скринька» - відповідали на запитання про власних дітей.

«Родина, родина, від батька до сина, від матері- доні добро передам, родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям», – співав незабутній Назарій Яремчук. І дійсно, роль родини важко переоцінити, адже саме тут ми формуємося як люди, тут нас люблять, оберігають, чекають. Поки є родина основою життя людини, до того часу жодне зло не зможе знищити нашу духовність, наші традиції. Віримо, що такі зустрічі будуть доброю традицією. Час, проведений разом з рідними людьми,- це найщасливіші миті в житті людини! Хай у ваших сім’ях назавжди оселяться любов, повага , затишок і достаток. І той місточок доброти і любові між батьками та дітьми завжди буде міцним.

Дивитися фоторепортаж з місці події.

Класний керівник 6-Б класу Омельчук О.А.

Короткая ссылка на новость: http://hope-good.org/~Jba6V

Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! Додай новину про свою добру справу - Add news about his good deed - Добавь новость о своем добром деле !!! ...


Модератори Дитячої Інтернет Мережі
Moderators of the Children's Internet Networks
Емейл для зв'язку Email for communication

На гостинній українській землі Всеукраїнський благодійний Фонд Надії і Добра традиційно зібрав в МДЦ «Артек» на 11-му ювілейному Міжнародному дитячому фестивалі «Змінимо світ на краще!» юних посланців з 54 країн світу.
Яндекс.Метрика